UK General Election 2015: candidates S to T

Candidates S - T

  • Gerrard Anthony Sables, Communist Party of Britain, North Devon
  • Sarah Sackman, Labour Party, Finchley & Golders Green
  • Deborah Sacks, Labour Party, South Norfolk
  • Murray Sackwild, Green Party, Harlow
  • Rachel Sadler, Liberal Democrats, Bexhill & Battle
  • Tariq Saeed, UKIP, Tottenham
  • Simon Saggers, Green Party, South Cambridgeshire
  • Rob Sale, UKIP, East Kilbride Strathaven & Lesmahagow
  • Ayesha Saleem, Trade Unionist & Socialist Coalition, Edinburgh East
  • Mohammed Salim, Islam Zinda Baad Platform, Rochdale
  • Helen Salisbury, National Health Action Party, Oxford West & Abingdon
  • Tony Salkeld, Plaid Cymru - The Party of Wales, Newport East
  • Alex Salmond, Scottish National Party SNP, Gordon
  • Paul Salveson, Yorkshire First, Colne Valley
  • Paul Salvidge, UKIP, Kingston upon Hull West & Hessle
  • Sanjay Samani, Liberal Democrats, Angus
  • Molly Samuel-Leport, Conservative Party, Walthamstow
  • Mark Samuel, Putting Croydon First!, Croydon South
  • Ben Samuel, Green Party, Hendon
  • Lena Samuels, Labour Party, New Forest West
  • James Sandbach, Liberal Democrats, Suffolk Coastal
  • Antoinette Sandbach, Conservative Party, Eddisbury
  • Larry Sanders, Green Party, Oxford West & Abingdon
  • Adrian Sanders, Liberal Democrats, Torbay
  • Darren Sanders, Liberal Democrats, Portsmouth North
  • Ed Sanderson, Liberal Democrats, Leeds East
  • Alexandra Sanderson, Labour Party, Chelsea & Fulham
  • Ian Sanderson, Liberal Democrats, Romford
  • Nick Sandford, Liberal Democrats, North West Cambridgeshire
  • Simon Sansome, Liberal Democrats, Charnwood
  • Emily Santos, UKIP, Gordon
  • Caroline Santos, UKIP, Argyll & Bute
  • Derek Sargent, UKIP, Torridge & West Devon
  • Anas Sarwar, Labour Party, Glasgow Central
  • Andrew Satherley, Labour Party, Christchurch
  • Emma Saunders, Trade Unionist & Socialist Coalition, Ogmore
  • Ross Saunders, Trade Unionist & Socialist Coalition, Cardiff South & Penarth
  • Vivien Saunders, Reduce VAT in Sport, Witney
  • Liz Savage, Labour Party, Southport
  • Andy Sawford, Labour & Co-operative Party, Corby
  • Selaine Saxby, Conservative Party, Llanelli
  • John Saxon, UKIP, Gainsborough
  • Justin Saxton, English Democrats, Sheffield Brightside & Hillsborough
  • Carl Schears, UKIP, Garston & Halewood
  • Marc Scheimann, Green Party, Welwyn Hatfield
  • David Schmitz, Liberal Democrats, Edmonton
  • David Schofield, UKIP, Enfield Southgate
  • Will Scobie, Labour Party, South Thanet
  • Robert Scorer, UKIP, Moray
  • Helen Scott-Daniels, Green Party, North East Cambridgeshire
  • Mike Scott-Hayward, Independent, North East Fife
  • Gary Scott, Green Party, Halifax
  • Lee Scott, Conservative Party, Ilford North
  • Matthew Maxwell Scott, Conservative Party, Carshalton & Wallington
  • Matthew Scott, Conservative Party, Leyton & Wanstead
  • Millicent Scott, Liberal Democrats, Hammersmith
  • Robin Scott, Independent, Richmond Yorks
  • Tim Scott, UKIP, Beaconsfield
  • Daniel Scott, Labour Party, South West Bedfordshire
  • Dave Scott, UKIP, Bassetlaw
  • David Scott, UKIP, Wirral South
  • Kevin Malcolm Scranage, Independent, Rossendale & Darwen
  • Liz Screen, Socialist Labour Party, Ynys Môn
  • Doreen Scrimshaw, Christian Peoples Alliance, Witham
  • Ken Scrimshaw, Christian Peoples Alliance, Colchester
  • Hugh Scullion, The Workers Party, Mid Ulster
  • Paul Scully, Conservative Party, Sutton & Cheam
  • Win Scutt, Green Party, South West Devon
  • Alison Seabeck, Labour Party, Plymouth Moor View
  • Dee Searle, Green Party, Tottenham
  • Olivia Seccombe, Conservative Party, West Bromwich East
  • Russell Secker, Green Party, Broxbourne
  • Geoffrey Seeff, Liberal Democrats, Harlow
  • Catherine Seeley, Sinn Féin, Upper Bann
  • Harjinder Sehmi, UKIP, Coventry North West
  • Kenny Selbie, Labour & Co-operative Party, Kirkcaldy & Cowdenbeath
  • Ian Edward Selby, Independent, Grantham & Stamford
  • Omar Selim, Independent, Basingstoke
  • Andrew Selous, Conservative Party, South West Bedfordshire
  • Clive Kenneth Semmens, Green Party, South East Cambridgeshire
  • Jack Sen, UKIP, West Lancashire
  • Purna Sen, Labour Party, Brighton Pavilion
  • Sanjoy Sen, Conservative Party, Aberdeen North
  • Luke Senior, UKIP, Leeds Central
  • Matthew Severn, Liberal Democrats, Morecambe & Lunesdale
  • Jill Seymour, UKIP, The Wrekin
  • Karen Seymour, Trade Unionist & Socialist Coalition, Mansfield
  • Naseem Shah, Labour Party, Bradford West
  • Malcolm Shakesby, UKIP, South Dorset
  • Raymond Shamash, UKIP, Hendon
  • Jim Shannon, Democratic Unionist Party - DUP, Strangford
  • Grant Shapps, Conservative Party, Welwyn Hatfield
  • Alok Sharma, Conservative Party, Reading West
  • Virendra Sharma, Labour Party, Ealing Southall
  • Tom Sharman, Green Party, Ealing Central & Acton
  • Richard Shattock, Trade Unionist & Socialist Coalition, Welwyn Hatfield
  • Ginnie Shaw, Green Party, York Outer
  • Paul Shea, Conservative & Unionist Party, Belfast West
  • Mike Sheehan, Liberal Democrats, Gower
  • Shas Sheehan, Liberal Democrats, Wimbledon
  • Barry Sheerman, Labour & Co-operative Party, Huddersfield
  • Tasmina Sheikh, Scottish National Party SNP, Ochil & South Perthshire
  • Alec Shelbrooke, Conservative Party, Elmet & Rothwell
  • Imogen Shepherd-DuBey, Liberal Democrats, New Forest West
  • Jenny Shepherd, Green Party, Calder Valley
  • Tommy Sheppard, Scottish National Party SNP, Edinburgh East
  • James Sheridan, Labour Party, Paisley & Renfrewshire North
  • Lee Sherriff, Labour Party, Carlisle
  • Paula Sherriff, Labour Party, Dewsbury
  • Mark Shilcock, Green Party, North West Durham
  • Rosie Shimell, Liberal Democrats, Spelthorne
  • Jacqueline Shodeke, The Socialist Party of Great Britain, Brighton Kemptown
  • Mike Shone, Green Party, Stafford
  • Gary Shores, UKIP, Beverley & Holderness
  • Graham Short, UKIP, Birmingham Edgbaston
  • John Short, UKIP, South Swindon
  • Michael Short, Green Party, Barnsley Central
  • Richard Short, Conservative Party, Warrington North
  • Gordon Shrigley, Campaign, Hackney South & Shoreditch
  • Gavin Shuker, Labour & Co-operative Party, Luton South
  • Mark Shuker, Independent, Worcester
  • Mohammed Shultan, Liberal Democrats, Arfon
  • Geoffrey Siddall, UKIP, Dumfries & Galloway
  • Tulip Siddiq, Labour Party, Hampstead & Kilburn
  • William Sidhu, Christian Movement for Great Britain, Coventry North East
  • Isabel Sigmac, Conservative Party, Birmingham Ladywood
  • Jonathan Silberman, Communist League Election Campaign, Hackney North & Stoke Newington
  • David Simister, UKIP, Harrogate & Knaresborough
  • Christina Simmonds, UKIP, Cheltenham
  • Rob Simmons, Mebyon Kernow - The Party for Cornwall, St Ives
  • Cathrine Simmons, Green Party, Torridge & West Devon
  • Theo Simon, Green Party, Somerton & Frome
  • Edwin Herbert Simpson, Liberal Democrats, Wentworth & Dearne
  • Graham Simpson, Conservative Party, East Kilbride Strathaven & Lesmahagow
  • Allen Simpson, Labour Party, Maidstone & The Weald
  • Joe Simpson, Trade Unionist & Socialist Coalition, Enfield North
  • Kate Simpson, Green Party, Dagenham & Rainham
  • Katie Simpson, Trade Unionist & Socialist Coalition, Milton Keynes North
  • Keith Simpson, Conservative Party, Broadland
  • Phil Simpson, Green Party, Birmingham Edgbaston
  • Robert Simpson, Liberal Democrats, Coatbridge Chryston & Bellshill
  • Daniel Anthony Simpson, Lincolnshire Independents Lincolnshire First, Louth & Horncastle
  • David Simpson, Democratic Unionist Party - DUP, Upper Bann
  • Gurcharan Singh, Conservative Party, Slough
  • Harjinder Singh, UKIP, Birmingham Perry Barr
  • Jagdeesh Singh, National Liberal Party - True Liberalism, Ealing Southall
  • Sergi Singh, UKIP, Kingston upon Hull North
  • Arjun Singh, Liberal Democrats, Birmingham Perry Barr
  • Bally Singh, Labour Party, Kenilworth & Southam
  • Chaz Singh, Labour Party, South West Devon
  • Martyn Singleton, Labour Party, Montgomeryshire
  • Barrie Singleton, Independent, Newbury
  • Matt Sisson, Green Party, Loughborough
  • Danus Skene, Scottish National Party SNP, Orkney & Shetland
  • Chris Skidmore, Conservative Party, Kingswood
  • Dennis Skinner, Labour Party, Bolsover
  • Sandra Skinner, UKIP, Aberdeen South
  • John Skipworth, Liberal Democrats, Makerfield
  • Przemek Skwirczynski, UKIP, Tooting
  • Steve Slade, Green Party, St Austell & Newquay
  • Vikki Slade, Liberal Democrats, Mid Dorset & North Poole
  • Simon Slater, Labour Party, Ludlow
  • Lee Slaughter, UKIP, Congleton
  • Andrew Slaughter, Labour Party, Hammersmith
  • Anthony Slaughter, Green Party, Cardiff South & Penarth
  • Matt Sleat, Conservative Party, Sheffield South East
  • Mark Sleigh, Ubuntu Party, Sutton Coldfield
  • Nik Slingsby, Labour Party, Cities of London & Westminster
  • Hugh Small, Green Party, Cities of London & Westminster
  • Angus Small, UKIP, Hackney South & Shoreditch
  • Lisa Smart, Liberal Democrats, Hazel Grove
  • Simon Smedley, UKIP, Yeovil
  • Ruth Smeeth, Labour Party, Stoke-on-Trent North
  • George Smid, Liberal Democrats, South Holland & The Deepings
  • Blair Smillie, UKIP, Alyn & Deeside
  • Rachel Smith-Lyte, Green Party, Suffolk Coastal
  • Elaine Smith, Trade Unionist & Socialist Coalition, Lincoln
  • Federica Smith, Liberal Democrats, Worcester
  • Gail Smith, Liberal Democrats, Sheffield South East
  • Graham Smith, Conservative Party, Torfaen
  • Graham Smith, UKIP, Tiverton & Honiton
  • Guy Smith, Green Party, Llanelli
  • Henry Smith, Conservative Party, Crawley
  • Iain Duncan Smith, Conservative Party, Chingford & Woodford Green
  • Ian Smith, UKIP, St Helens North
  • James Smith, Something New, Horsham
  • Jason Smith, UKIP, Bradford South
  • Jeff Smith, Labour Party, Manchester Withington
  • Julian Smith, Conservative Party, Skipton & Ripon
  • Kate Smith, Liberal Democrats, Amber Valley
  • Kerry Smith, Independent, South Basildon & East Thurrock
  • Kevin Smith, UKIP, Hove
  • Lisa Smith, Liberal Democrats, Milton Keynes South
  • Mark J Smith, Green Party, Wealden
  • Andrew Smith, Labour Party, Oxford East
  • Mark Smith, UKIP, Chorley
  • Andrew Smith, Liberal Democrats, Chichester
  • Andrew Smith, UKIP, Epping Forest
  • Matthew Smith, Conservative Party, Bethnal Green & Bow
  • Nick Smith, Labour Party, Blaenau Gwent
  • Nick Smith, UKIP, Lincoln
  • Andy Smith, Independent, Bolton West
  • Owen Smith, Labour Party, Pontypridd
  • Patrick Smith, Liberal Democrats, Bracknell
  • Paul D Smith, Liberal Democrats, Enfield Southgate
  • Angela Smith, Labour Party, Penistone & Stocksbridge
  • Peter Edward Smith, Trade Unionist & Socialist Coalition, Walsall North
  • Peter Smith, Labour Party, South West Norfolk
  • Philip Smith, Liberal Democrats, Ashfield
  • Robert Smith, Liberal Democrats, West Aberdeenshire & Kincardine
  • Robert Smith, UKIP, Camborne & Redruth
  • Robert Smith, UKIP, Orkney & Shetland
  • Royston Smith, Conservative Party, Southampton Itchen
  • Sarah Smith, Liberal Democrats, Dover
  • Anthony Smith, Liberal Democrats, Heywood & Middleton
  • Thomas Smith, Conservative Party, Gateshead
  • Bob Smith, Independent, Surrey Heath
  • Bobby Smith, Give Me Back Elmo, Witney
  • Brian Smith, Green Party, Staffordshire Moorlands
  • Brian Smith, Trade Unionist & Socialist Coalition, Glasgow South
  • Cat Smith, Labour Party, Lancaster & Fleetwood
  • Catherine Smith, Liberal Democrats, Warley
  • Charles Smith, Labour Party, Maidenhead
  • Charlie Smith, UKIP, Bedford
  • Chloe Smith, Conservative Party, Norwich North
  • Steven Smyth-Bonfield, Green Party, Newton Abbot
  • Gerri Smyth, Cannabis is Safer than Alcohol, Guildford
  • Joe Smyth, UKIP, Islwyn
  • Karin Smyth, Labour Party, Bristol South
  • Paul Smyth, UKIP, South West Norfolk
  • Adrianne Smyth, UKIP, North East Bedfordshire
  • Bob Smytherman, Liberal Democrats, East Worthing & Shoreham
  • Anne Snelgrove, Labour Party, South Swindon
  • Tom Snowdon, Liberal Democrats, South Northamptonshire
  • Nicholas Soames, Conservative Party, Mid Sussex
  • Seb Soar, Independent, Nottingham East
  • Alex Sobel, Labour Party, Leeds North West
  • Steve Sollitt, Liberal Democrats, Havant
  • Amanda Solloway, Conservative Party, Derby North
  • Nathan Somerville, UKIP, Livingston
  • Anna Soubry, Conservative Party, Broxtowe
  • Chris Southall, Green Party, Clacton
  • John Southworth, Green Party, Bury North
  • Graham Sowter, Green Party, Ribble Valley
  • Janice Spalding, Liberal Democrats, Basingstoke
  • Ray Spalding, Independence from Europe, Brigg & Goole
  • Michael Sparling, Labour Party, Torridge & West Devon
  • Paul Speed, Liberal Democrats, Mid Norfolk
  • James Speirs, Liberal Democrats, Paisley & Renfrewshire North
  • John Spellar, Labour Party, Warley
  • Caroline Spelman, Conservative Party, Meriden
  • Ettie Spencer, Liberal Democrats, East Lothian
  • Mark Spencer, Conservative Party, Sherwood
  • Maxine Spencer, UKIP, Holborn & St Pancras
  • Brian Spencer, Liberal Democrats, St Helens South & Whiston
  • Helen Spiby-Vann, Christian Peoples Alliance, Hornsey & Wood Green
  • Paul Spivey, UKIP, Elmet & Rothwell
  • Paul Spooner, Trade Unionist & Socialist Coalition, Kingston upon Hull West & Hessle
  • John Spottiswoode, Green Party, Southampton Itchen
  • David Sprason, UKIP, Bosworth
  • Emma Spriggs, Liberal Democrats, Leeds Central
  • Joy Squires, Labour Party, Worcester
  • Terry Stacy, Liberal Democrats, Islington South & Finsbury
  • Steve Stanbury, UKIP, Forest of Dean
  • Melodie Staniforth, Independent, Colne Valley
  • Karmel Stannard, Green Party, Saffron Walden
  • Elly Stanton, Green Party, Birmingham Hall Green
  • John Stanyer, UKIP, Penrith & The Border
  • Jonathan Starkey, UKIP, Ellesmere Port & Neston
  • Keir Starmer, Labour Party, Holborn & St Pancras
  • Peter Staveley, UKIP, Croydon Central
  • Joe Stead, World Peace Through Song, Calder Valley
  • Iliyan Stefanov, Liberal Democrats, Ochil & South Perthshire
  • Louis Stephen, Green Party, Worcester
  • Ian Stephens, Independent, Isle of Wight
  • Teval Stephens, The Respect Party, Birmingham Yardley
  • Caroline Stephens, UKIP, Stroud
  • Chris Stephens, Scottish National Party SNP, Glasgow South West
  • James Stephenson, Independent, Nottingham East
  • Andrew Stephenson, Conservative Party, Pendle
  • Robert Stephenson, UKIP, Cities of London & Westminster
  • Ryan Stephenson, Conservative Party, Leeds East
  • Susanna Steptoe, UKIP, Leicester East
  • Jo Stevens, Labour Party, Cardiff Central
  • Arthur Stevens, UKIP, Welwyn Hatfield
  • Alan Stevens, UKIP, Chesham & Amersham
  • David Stevens, Green Party, Bradford East
  • John Stevenson, Conservative Party, Carlisle
  • Mark Stevenson, Green Party, Henley
  • Mollie Stevenson, Communist Party of Britain, Newcastle upon Tyne East
  • Ben Stevenson, Communist Party of Britain, Croydon North
  • Ann Steward, Conservative Party, North Norfolk
  • Alex Stewart-Clark, Conservative Party, Glenrothes
  • Alexander Stewart, Conservative Party, Perth & North Perthshire
  • Iain Stewart, Conservative Party, Milton Keynes South
  • Pauline Stewart, Scottish Green Party, Berwickshire Roxburgh & Selkirk
  • Rory Stewart, Conservative Party, Penrith & The Border
  • Bob Stewart, Conservative Party, Beckenham
  • Mervyn Stewkesbury, Independent, South Dorset
  • Alfie Stirling, Green Party, Lewes
  • David Stock, UKIP, Newport East
  • John Stocker, UKIP, Hitchin & Harpenden
  • Dominic Stockford, "Christian Party ""Proclaiming Christ's Lordship""", Twickenham
  • Bob Stoker, UKIP, Belfast South
  • Peter Stokes, Labour Party, Bournemouth East
  • David Stokes, Labour Party, Bournemouth West
  • Peter Stone, UKIP, Leicester South
  • Alan Stone, UKIP, Basingstoke
  • Sam Stopplecamp, UKIP, Harlow
  • Alex Story, Conservative Party, Leeds North West
  • Andrew Stott, Patriotic Socialist Party, Newbury
  • Alistair Straw, Green Party, Chorley
  • Will Straw, Labour Party, Rossendale & Darwen
  • Zoe Hennessy Streatfield, Communist Party of Britain, Glasgow North West
  • Gareth Streeter, Conservative Party, Rother Valley
  • Gary Streeter, Conservative Party, South West Devon
  • Wes Streeting, Labour Party, Ilford North
  • Mel Stride, Conservative Party, Central Devon
  • Suzy Stride, Labour Party, Harlow
  • Edward Strike, UKIP, Stockton South
  • Graham Stringer, Labour Party, Blackley & Broughton
  • Simon Strutt, UKIP, Witney
  • Gisela Stuart, Labour Party, Birmingham Edgbaston
  • Graham Stuart, Conservative Party, Beverley & Holderness
  • Joe Stuart, Green Party, Battersea
  • Julian Sturdy, Conservative Party, York Outer
  • Hannah Su, Alliance - Alliance Party of Northern Ireland, Fermanagh & South Tyrone
  • Pramod Subbaraman, Liberal Democrats, Edinburgh South
  • Jed Sullivan, Labour Party, Fylde
  • George Summers, Liberal Democrats, Rhondda
  • Chris Summers, Labour Party, Uxbridge & South Ruislip
  • Rishi Sunak, Conservative Party, Richmond Yorks
  • Nigel Sussman, UKIP, Westminster North
  • Rod Sutcliffe, Yorkshire First, Calder Valley
  • Esther Sutton, Green Party, Croydon Central
  • Ian Sutton, English Democrats, Barnsley Central
  • Jenny Sutton, Trade Unionist & Socialist Coalition, Tottenham
  • Tony Sutton, Liberal Democrats, Nottingham North
  • Tracy Sutton, Conservative Party, Ashton-under-Lyne
  • Roy Swales, UKIP, New Forest East
  • Robin Swann, Ulster Unionist Party, North Antrim
  • Desmond Swayne, Conservative Party, New Forest West
  • Frank Sweeney, Workers Revolutionary Party, Hornsey & Wood Green
  • Robert Graham Swiffen, UKIP, Barnsley East
  • Robert Swift, Liberal Democrats, Gedling
  • Jo Swinson, Liberal Democrats, East Dunbartonshire
  • Hugo Swire, Conservative Party, East Devon
  • Anthony Sycamore, Liberal Democrats, Stockton North
  • James Symes, Conservative Party, Ealing Southall
  • Robert Syms, Conservative Party, Poole
  • Nancy Taaffe, Trade Unionist & Socialist Coalition, Walthamstow
  • Avtar Taggar, UKIP, Coventry North East
  • James Taghdissian, Conservative Party, Cardiff West
  • John Tait, The North East Party, Stockton North
  • Lisa Tallis, Green Party, Bootle
  • Les Tallon-Morris, Independent, Bridgend
  • Mark Tami, Labour Party, Alyn & Deeside
  • Michelle Tanfield-Johnson, Conservative Party, Blackley & Broughton
  • Gary Tapley, Green Party, Carmarthen West & South Pembrokeshire
  • Ian Taplin, Independent, Maidenhead
  • Ed Targett, Green Party, North Thanet
  • Anna Tarrant, Liberal Democrats, Reigate
  • Philip Tate, Independent, Thirsk & Malton
  • Siobhan Tate, Labour Party, Carshalton & Wallington
  • Roger Tattersall, UKIP, Pudsey
  • Luke Taylor, Liberal Democrats, Battersea
  • Mark Taylor, UKIP, Coventry South
  • Matt Taylor, Independent, Brighton Kemptown
  • Michael Taylor, Labour Party, Hazel Grove
  • Rebecca Taylor, Liberal Democrats, Morley & Outwood
  • Richard Taylor, National Health Action Party, Wyre Forest
  • Sharon Taylor, Labour & Co-operative Party, Stevenage
  • Tim Taylor, Labour Party, Weston-Super-Mare
  • Wendy Taylor, Liberal Democrats, Newcastle upon Tyne East
  • Charlotte Haitham Taylor, Conservative Party, North West Durham
  • Dayle Taylor, UKIP, Blackburn
  • Robert Teal, Liberal Democrats, Rother Valley
  • Elfreda Tealby-Watson, Liberal Democrats, West Suffolk
  • Andrew Tear, Liberal Democrats, Bradford South
  • Owen Temple, Liberal Democrats, North West Durham
  • Ruth Temple, Magna Carta Conservation Party Great Britain, Woking
  • Sean Templeton, Scottish Green Party, Glasgow South West
  • John Tennant, UKIP, Gateshead
  • Bruce Tennent, Liberal Democrats, New Forest East
  • Arthur Thackeray, UKIP, Glasgow East
  • Mark Thackray, UKIP, Dewsbury
  • Rebecca Thackray, Green Party, Wakefield
  • Michelle Thew, Labour Party, Bexhill & Battle
  • Alison Thewliss, Scottish National Party SNP, Glasgow Central
  • Nick Thomas-Symonds, Labour Party, Torfaen
  • Derek Thomas, Conservative Party, St Ives
  • Gareth Thomas, Labour & Co-operative Party, Harrow West
  • Gareth Thomas, Labour Party, Clwyd West
  • Huw Thomas, Labour Party, Ceredigion
  • Andy Thomas, The Socialist Party of Great Britain, Folkestone & Hythe
  • Richard Thomas, UKIP, Bracknell
  • Anne Thomas, Scottish Green Party, Ross Skye & Lochaber
  • Simon Thomas, Trade Unionist & Socialist Coalition, Rossendale & Darwen
  • Tim Thomas, Plaid Cymru - The Party of Wales, Ogmore
  • Claire Thomas, Liberal Democrats, Kingston upon Hull West & Hessle
  • Clare Thomas, Green Party, Birmingham Selly Oak
  • Daniel Thomas, Plaid Cymru - The Party of Wales, Neath
  • Darran Thomas, UKIP, Brecon & Radnorshire
  • Darren Thomas, Plaid Cymru - The Party of Wales, Gower
  • Jenny Thompson, Independent, Uxbridge & South Ruislip
  • Kyle Thompson, UKIP, Foyle
  • Martin Thompson, Liberal Democrats, Basildon & Billericay
  • Owen Thompson, Scottish National Party SNP, Midlothian
  • Anthony Thompson, UKIP, Aldridge-Brownhills
  • Bob Thompson, Liberal Democrats, City of Chester
  • Daniel Thompson, Green Party, Ceredigion
  • Daniel Thompson, UKIP, Newcastle upon Tyne Central
  • Michelle Thomson, Scottish National Party SNP, Edinburgh West
  • Angela Thomson, Green Party, Chelmsford
  • Ross Thomson, Conservative Party, Aberdeen South
  • Simon Thomson, Labour Party, Dartford
  • Brian Thomson, Labour Party, North East Fife
  • Emily Thornberry, Labour Party, Islington South & Finsbury
  • Dorothy Thornhill, Liberal Democrats, Watford
  • Tom Thornhill, Liberal Democrats, North Shropshire
  • Kyle Thornton, Conservative Party, Glasgow South
  • Mike Thornton, Liberal Democrats, Eastleigh
  • Carol Thornton, Green Party, Cleethorpes
  • Hazel Thorpe, Liberal Democrats, Worthing West
  • David Thorpe, Liberal Democrats, East Ham
  • Maggie Throup, Conservative Party, Erewash
  • Nick Thulbourn, Labour Party, North West Cambridgeshire
  • Baron von Thunderclap, Official Monster Raving Loony Party, Mid Sussex
  • John Thurso, Liberal Democrats, Caithness Sutherland & Easter Ross
  • Isabel Thurston, Green Party, Arundel & South Downs
  • Julia Tickridge, Labour Party, Weaver Vale
  • Jonathan Tier, Green Party, Aberavon
  • Robin Tilbrook, English Democrats, Brentwood & Ongar
  • Stephen Timms, Labour Party, East Ham
  • Edward Timpson, Conservative Party, Crewe & Nantwich
  • Russ Timpson, Liberal Democrats, South Thanet
  • Glenn Tingle, UKIP, Norwich North
  • Christine Tinker, Liberal Democrats, Shrewsbury & Atcham
  • Jack Tinley, Conservative Party, Hackney South & Shoreditch
  • Simon Tobin, UKIP, Waveney
  • Allan Todd, Green Party, Copeland
  • Martyn Todd, Alliance - Alliance Party of Northern Ireland, South Down
  • Stephanie Todd, UKIP, East Yorkshire
  • Stephen Todd, Christian Peoples Alliance, South Suffolk
  • Kelly Tolhurst, Conservative Party, Rochester & Strood
  • Andrew Tomkinson, UKIP, Pontypridd
  • Justin Tomlinson, Conservative Party, North Swindon
  • Maeve Tomlinson, Green Party, Sutton & Cheam
  • Michael Tomlinson, Conservative Party, Mid Dorset & North Poole
  • Cadan ap Tomos, Liberal Democrats, Cardiff West
  • Christopher Tompson, Independent, Witney
  • Chris Took, Liberal Democrats, Woking
  • Lorna Tooley, Green Party, Romford
  • Matthew Torbitt, Independent, Cheadle
  • Janos Toth, Labour Party, Cannock Chase
  • Paul Toussaint, Ubuntu Party, Stoke-on-Trent Central
  • Sam Townley, Cannabis is Safer than Alcohol, Great Yarmouth
  • Ed Townsend, Liberal Democrats, Newport West
  • Jeff Townsend, Conservative Party, Sunderland Central
  • Lisa Townsend, Conservative Party, Norwich South
  • Louisa Townson, Conservative Party, Leigh
  • Diana Toynbee, Green Party, Hereford & South Herefordshire
  • Craig Tracey, Conservative Party, North Warwickshire
  • David Tredinnick, Conservative Party, Bosworth
  • Nick Tregoning, Liberal Democrats, Preseli Pembrokeshire
  • Karen Trench, Liberal Democrats, West Bromwich West
  • Adrian Trett, Liberal Democrats, Vauxhall
  • Anne-Marie Trevelyan, Conservative Party, Berwick-upon-Tweed
  • Amy Trevethan, Labour Party, Chipping Barnet
  • Jon Trickett, Labour Party, Hemsworth
  • Jolyon Trimingham, Green Party, Dover
  • Dominic Tristram, Green Party, Bath
  • Kailash Shanker Trivedi, Independent, Harrow West
  • George Trubody, Independent, South East Cornwall
  • Elizabeth Truss, Conservative Party, South West Norfolk
  • Veronika Tudhope, Scottish Green Party, Central Ayrshire
  • Thomas Tugendhat, Conservative Party, Tonbridge & Malling
  • Rebecca Tully, Green Party, Chingford & Woodford Green
  • Anna Turley, Labour & Co-operative Party, Redcar
  • Matt Turmaine, Labour Party, Watford
  • Kieran Turner-Dave, Green Party, Manchester Central
  • Marion Turner-Hawes, Green Party, Wellingborough
  • Karl Turner, Labour Party, Kingston upon Hull East
  • Martin Turner, Liberal Democrats, Dudley South
  • Andrew Turner, Conservative Party, Isle of Wight
  • Nicola Turner, Liberal Democrats, Selby & Ainsty
  • Paul Turner, UKIP, Bristol West
  • Richard Turner, UKIP, Mid Dorset & North Poole
  • Steve Turner, UKIP, Middlesbrough South & East Cleveland
  • Vic Turton, Independent, Halton
  • Derek Twigg, Labour Party, Halton
  • Stephen Twigg, Labour & Co-operative Party, Liverpool West Derby
  • Paul Twigger, Liberal Democrats, Liverpool West Derby
  • Jonathan Tyler, Green Party, York Central
  • Helen Tyrer, Consensus, Newark
  • Andrew Tyrie, Conservative Party, Chichester
  • Peter Tyzack, Liberal Democrats, Halesowen & Rowley Regis

Source: YourNextMP